Szanowni Państwo,
Poradnia będzie czynna od września w piątki (od października do kwietnia również w środy) w godzinach 16-20, obowiązkowa jest wcześniejsza rezerwacja terminu za pomocą formularza zgłoszeniowego.

W lipcu i sierpniu poradnia jest nieczynna.

Rezerwacji terminu wizyty w Poradni Życia Rodzinnego należy dokonać za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego. Po wypełnieniu formularza otrzymacie Państwo maila z linkiem potwierdzającym termin wizyty (prosimy sprawdzać folder ze spamem, bo czasami takie automatycznie wysyłane maile, są usuwane przez program antyspamowy). Dopiero po kliknięciu linku, który otrzymacie w mailu, rezerwacja będzie zakończona.

W przypadku braku potwierdzenia rezerwacji, wygasa ona automatycznie po upływie dwóch godzin.

Kolejne terminy wizyt w Poradni pojawiają się z około czteromiesięcznym wyprzedzeniem.

Prowadzący

Rozmowy w Poradni Życia Rodzinnego prowadzą: Barbara Biernat (psycholog, doradca życia rodzinnego Archidiecezji Krakowskiej) i Bogusława Rusnak (doradca życia rodzinnego Archidiecezji Krakowskiej).

Inne informacje dotyczące wizyt w Poradni Życia Rodzinnego
  1. W Archidiecezji Krakowskiej narzeczeni powinni odbyć trzy spotkania w Poradni przedmałżeńskiej (należy zaplanować trzy różne terminy).
  2. Wizyty w Poradni są bezpłatne.
  3. Spotkania nie mogą odbyć się tego samego dnia.
  4. Wizyty w Poradni powinny odbyć się po wysłuchaniu wykładu z drugiego tygodnia kursu czterotygodniowego albo po kursie weekendowym.
  5. Można korzystać ze wszystkich Poradni na terenie całej Archidiecezji. Adresy innych poradni podane są poniżej.
  6. Rozmowa w Poradni obejmuje następujące zagadnienia: relacje wynikające z treści ślubowania (miłość, wierność i uczciwość małżeńska – definicja, rozumienie pojęć), NPR, odpowiedzialne rodzicielstwo.
  7. Warsztaty komunikacji małżeńskiej oraz warsztaty NPR zastępują dwie wizyty w Poradni. Jeśli para uczestniczyła w warsztatach powinna odbyć tylko jedno spotkanie w Poradni.

Sprawdź dyżury Katolickich Poradni Życia Rodzinnego

informacje: https://ftrodzinie.pl/narzeczeni.html
rejestracja do poradni w Krakowie i poza Krakowem tutaj