1.    W maju zapraszamy na nabożeństwa ku czci Matki Bożej z krótką homilią braci studentów codziennie po mszy św. o godzinie 17.00.

2.    Jutro, w poniedziałek 8 maja, nie będziemy spowiadali w godzinach od 14.00 do 16.00.

3.    Pokutny różaniec fatimski odprawimy w naszej bazylice w sobotę 13 maja po mszy św.  o godz. 17.00.

4.    DA Beczka zaprasza na 11. edycję Dominikańskiego Festiwalu Filmowego „Slavangard” w dniach 18-21 maja. W ramach Festiwalu przewidziano liczne warsztaty, wieczory filmowe i spotkania z gośćmi. Uroczysta Gala finałowa Festiwalu, na której zostaną wręczone nagrody za Konkurs Filmów Krótkometrażowych oraz Konkurs Fotograficzny, odbędzie się w sobotę 20 maja w  Kinie Kijów CENTRUM. Bilety na wydarzenie, w cenie 25zł, są do nabycia w kasach kina oraz na stronie www.kijow.pl a szczegółowy program Festiwalu można znaleźć na stronie www.slavangard.pl

5.    Jutro,  w godzinach 9:00-13:00, w pomieszczeniach DA Beczka,  odbędzie się akcja krwiodawstwa pt. Beczka Krwi. Osoby, które chcą wziąć udział w akcji prosimy o zapoznanie się z wymaganiami dla osób oddających krew; można je odnaleźć na stronie internetowej krakowskiego Centrum Krwiodawstwa.

6.    W najbliższą środę 10 maja odbędzie się Akademicka Droga Światła, którą z Wawelu na Skałkę poprowadzi ks. bp Grzegorz Ryś. Początek o godzinie 20:30, przy Katedrze Wawelskiej.

7.    W minioną niedzielę podczas kiermaszu ceramiki wykonanej przez niepełnosprawnych ze Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych i Ich Przyjaciół „KLIKA” zebrano 7 247 zł oraz 62 euro. Bóg zapłać.