1.    Przez cały październik zapraszamy na nabożeństwo różańcowe z krótką homilią braci studentów codziennie po Mszy św. o godz. 17.00.

2.    Jutro, w poniedziałek 2 października, o godzinie 18.00 odprawimy Mszę św. roczną za zmarłych powierzonych naszej modlitwie na kartkach wypominkowych; pół godziny przed Mszą odmówmy różaniec w ich intencji.

3.    W przyszłą niedzielę 8 października, podczas Mszy św. o 20.20 rozpoczną się akademickie rekolekcja na dobry początek pt. „Kogo szukacie?”, które wygłosi s. Małgorzata Chmielewska. Od poniedziałku do środy o 19.30 msza św., a po niej konferencja s. Chmielewskiej.

4.    Od 3 października rozpoczynamy roczne przygotowanie osób dorosłych do sakramentów chrztu, bierzmowania i pierwszej komunii. Zapraszamy wszystkich nieochrzczonych, którzy chcą przyjąć ten sakrament oraz ochrzczonych, którzy nie przyjęli bierzmowania lub komunii. Informacje i zapisy na stronie internetowej www.liturgia.dominikanie.pl.

5.    W tym tygodniu kończą się zapisy do prowadzonej przez Dominikański Ośrodek Liturgiczny Szkoły Kantorów. Jest to kurs wokalno-liturgiczny dla wszystkich zainteresowanych muzyką kościelną; od kandydatów nie jest wymagane wykształcenie muzycznie. Szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie www.liturgia.dominikanie.pl.

6.    W minioną niedzielę podczas kwesty na rzecz kuchni dla ubogich, którą prowadzi p. Marta Sawicka bracia zebrali 27 095 zł, 103 euro, 15 USD i drobne kwoty w innych walutach. Bóg zapłać za złożone ofiary.