1.    Jutro, w poniedziałek 6 listopada, o godzinie 19.30, po raz trzydziesty pierwszy zostanie odprawiona w naszej bazylice Msza św. w intencji zmarłych muzyków jazzowych. Po Mszy św. zapraszamy na koncert zaduszkowy.

2.    Mszę św. roczną za zmarłych poleconych naszej modlitwie na kartkach wypominkowych odprawimy w środę 8 listopada o godz. 18.00. Tego dnia przypada doroczne wspomnienie Wszystkich Zamarłych Zakonu Kaznodziejskiego. Pół godziny przed Mszą odmówimy różaniec za zmarłych.

3.    Srebrny jubileusz dwudziestopięciolecia święceń kapłańskich obchodzić będzie dwóch naszych braci: o. Grzegorz Chrzanowski (mieszkaniec naszego klasztoru) i o. Wojciech Jezienicki z Wrocławia. Zapraszamy do udziału w Mszy św. jubileuszowej w najbliższą sobotę 11 listopada o godz. 12.00.

4.    Również w sobotę 11 listopada, o godzinie 18.oo w kapitularzu klasztoru odbędzie się promocja najnowszego tomu poezji ks. prof. Jerzego Szymika pt. DOBRE WINO. Obok wierszy czytanych przez autora i rozmowy o nich spotkaniu towarzyszyć będą muzycy: Dominik Wania na fortepianie oraz Maciej Adamczak na kontrabasie. Wieczór poprowadzi o. prof. Jarosław Kupczak OP.

5.    DA Beczka zaprasza dziś na godzinę 18:30 do Auli św. Tomasza na wykład dotyczący tajemnicy świętych obcowania, czyśćca i modlitwy za zmarłych. Wykład poprowadzi o. Janusz Pyda OP