1. Dziś podczas Mszy św. o 20.20 rozpoczną się rekolekcje akademickie pt. „O tym co najważniejsze”, które wygłosi ks. abp Marek Jędraszewski. Od poniedziałku do środy zapraszamy na Msze św. o 19.30, a po niej na konferencję.
  2. Mszę św. roczną za zmarłych powierzonych naszej modlitwie na kartkach wypominkowych odprawimy jutro, w poniedziałek 5 marca o godzinie 18.00. Pół godziny przed Mszą św. odmówimy różaniec za zmarłych.
  3. W środę 7 marca Kolegium Filozoficzno-Teologiczne Polskiej Prowincji Dominikanów obchodzi swoje doroczne święto patronalne. Z tej okazji, o godzinie 10:00, w Auli św. Tomasza z Akwinu, okolicznościowy wykład wygłosi o. prof. Guido Vergauwen OP z uniwersytetu we Fryburgu, a o godzinie 12:00 w bazylice zostanie odprawiona uroczysta Msza św.
  4. W sobotę 10 marca o godz. 20.15 zapraszamy do klasztornego kapitularza na adorację Krzyża i śpiewanie pieśni wielkopostnych, organizowane przez męskie bractwo śpiewacze „San Clemente”. Będziemy rozmyślać Mękę Pańską i modlić się, śpiewając chorał gregoriański oraz tradycyjną polską monodię.