1.    W Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwo Drogi krzyżowej w piątki po mszy św. o godz. 17.00 oraz Gorzkie Żale w niedziele po mszy św. o godz. 17.00.

2.    W przyszłą niedzielę, 18 marca, podczas Mszy św. o 19.00 rozpoczną się rekolekcje wielkopostne dla młodzieży pt. Komu w drogę? Rekolekcje o wspólnocie, które wygłosi o. Grzegorz Kuraś OP.

3.    Również w przyszłą niedzielę DA Beczka organizuje kolejną edycję akcji „Ciacho za ciacho”, z której dochód zostanie przeznaczony za pośrednictwem sióstr dominikanek ze Zgromadzenia Św. Katarzyny na remont szkoły w Karakosz w Iraku, zniszczonej podczas działań wojennych. W programie akcji m.in. licytacja, pokazy chemiczne dla dzieci i prezentacja, którą wygłoszą bracia pracujący na misji w Iraku. Zachęcamy do wsparcia akcji i przynoszenie na furtę klasztoru książek i płyt, które będą sprzedawane podczas kiermaszu oraz ciast, które można dostarczyć do duszpasterstwa w sobotę i niedzielę.

4.    W minionym tygodniu podczas kwesty na rzecz Wspólnoty Chleb Życia jej kapelan zebrał 31 100 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.