1.    Rozpoczynamy dziś rekolekcje ostatniej szansy pt. Skrzydła niewolnika, które poprowadzi o. Tomasz Gaj OP. W Wielki Poniedziałek, Wtorek i Środę zapraszamy na mszę św. o 19.30, a po niej na konferencję.

2.    W Wielkim Tygodniu będziemy spowiadali: w poniedziałek, wtorek i środę od godziny 8.00 do 20.00; w Wielki Czwartek, Wielki Piątek i Wielką Sobotę od 9.00, a spowiedź zakończymy na godzinę przed liturgią. Podczas Świąt Zmartwychwstania nie będziemy spowiadać.

3.    Zapraszamy do udziału w Liturgii Triduum Paschalnego: w Wielki Czwartek – Msza Wieczerzy Pańskiej o godz. 19.00; w Wielki Piątek – Liturgia Męki Pańskiej w o godz. 17.00; w sobotę o godz. 21.00 –  Wigilia Paschalna.

W czwartek i piątek po Liturgii będzie możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu do północy.

Ciemną Jutrznię odprawimy w Wielki Piątek i Wielką Sobotę o godz. 7.30, a Drogę krzyżową w Wielki Piątek o godz. 15.00.

4.    W Wielką Sobotę będziemy święcić pokarmy na krużgankach od godziny 9.00 do 16.00. Także wtedy młodzież z duszpasterstwa młodzieży „Przystań” będzie zbierała ofiary i produkty żywnościowe na śniadanie wielkanocne dla bezdomnych i ubogich.

W Niedzielę oraz Poniedziałek Wielkanocny porządek mszy św. w naszej bazylice jak w każdą niedzielę.

5.    W minioną niedzielę podczas akcji dobroczynnej „Ciacho za ciacho” studenci z DA Beczka zebrali 62 568 zł, 102 EUR i drobne kwoty w innych walutach. Bóg zapłać za hojność.