1.    Jutro, w poniedziałek 4 czerwca o godzinie 18.00 odprawimy Mszę św. roczną za zmarłych powierzonych naszej modlitwie na kartkach wypominkowych; pół godziny przed Mszą odmówmy różaniec w ich intencji.

2.    Zachęcamy do lektury nowego, czerwcowego numeru Miesięcznika W drodze zatytułowanego Co zrobić, żeby zostać świętym. Autorzy piszą o tym, że świętość to nie jest bezgrzeszność, a bycie świętym nie oznacza oderwania od normalności i codzienności. Ponadto w numerze przeczytamy o tym, czy wypowiadanie okrzyków „Jezus, Maria!” i „O Jezu!” jest grzechem i co to znaczy brać imię Pana Boga nadaremno.

3.    DA Beczka zaprasza na procesję Bożego Ciała dzisiaj po mszy św. akademickiej o godzinie 20.20. Trasa procesji będzie wiodła z Bazyliki pod kościół św. Idziego przy ul. Grodzkiej.

4.    Działające przy naszym klasztorze Katolickie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych i Ich Przyjaciół KLIKA zaprasza dzisiaj od godziny 11:00 do 22:00 pod okno papieskie przy ul. Franciszkańskiej, na łąkę przed kościołem oo. Franciszkanów, na pierwszy „Klikowy Piknik Integracyjny”.