1.    Dziś podczas mszy św. o godzinie 19:00 rozpoczynają się rekolekcje na dobry początek, zatytułowane „8 sposobów na szczęście”, które wygłosi duszpasterz Wspólnoty Błogosławieństw o. Jacques Philippe.  Od poniedziałku do środy zapraszamy na mszę św. o godzinie 19.30 oraz konferencję bezpośrednio po mszy.

2.   Jutro, w poniedziałek 3 września o godzinie 18.00 odprawimy mszę św. roczną w intencji zmarłych powierzonych naszej modlitwie.

3.   Przypominamy, że począwszy od września do niedzielnego porządku mszy św. powraca msza św. o godzinie 15.30.

Do 23 września, w dni powszednie spowiadamy od 12.00 do 20.00.

4.   Rozpoczęły się zapisy do Szkoły Kantorów – dwuletniego kursu wokalno-liturgicznego organizowanego przez Dominikański Ośrodek Liturgiczny. Kurs adresowany jest do wszystkich zainteresowanych muzyką kościelną; wykształcenie muzycznie nie jest wymagane. Szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie internetowej www.szkolakantorow.pl

5.   W październiku rozpocznie się roczne przygotowanie osób dorosłych do sakramentów chrztu, bierzmowania i pierwszej komunii św. Zapraszamy wszystkich nieochrzczonych, którzy chcą przyjąć ten sakrament oraz ochrzczonych, którzy nie przyjęli bierzmowania lub komunii. Więcej informacji oraz zapisy znaleźć można na stronie internetowej www.liturgia.dominikanie.pl.