1.    Przez cały październik zapraszamy na nabożeństwo różańcowe z krótkim kazaniem braci studentów codziennie po Mszy św. o godz. 17.00.

W najbliższy poniedziałek, wtorek i środę podczas nabożeństw różańcowych usłyszymy również śpiewane przez grupę San Clemente XVII-owieczne rozważania tajemnic. Były one wykonywane przez Bractwo Różańcowe działające przy naszym krakowskim klasztorze.

2.    Dziś podczas mszy o 20:20 rozpoczną się akademickie rekolekcje na dobry początek zatytułowane „Ile kosztuje człowiek?”, które poprowadzi Szymon Hołownia. W poniedziałek i wtorek zapraszamy na mszę św. o 19.30, a po niej – na konferencję.

3.    W najbliższy wtorek rozpoczynamy roczne przygotowanie osób dorosłych do sakramentów chrztu, bierzmowania i pierwszej komunii przy naszym Klasztorze. Zapraszamy wszystkich nieochrzczonych, którzy myślą o przyjęciu tego sakramentu oraz ochrzczonych, którzy nie przyjęli bierzmowania lub komunii. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej klasztoru.

4.    Trwa jeszcze dodatkowa rekrutacja do Szkoły Kantorów. Jest to dwuletni kurs wokalno-liturgiczny organizowany przez Dominikański Ośrodek Liturgiczny dla wszystkich zainteresowanych muzyką kościelną – wykształcenie muzycznie nie jest wymagane. Szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie www.szkolakantorow.pl.