1.    W zakrystii można składać kartki wypominkowe z imionami zmarłych, za których będziemy się modlić w Dzień zaduszny 2 listopada i przez cały rok, w nowym cyklu Mszy św. rocznych.

2.    Dominikański Ośrodek Liturgiczny i grupa Vigilantes zapraszają na gregoriańską wigilię Uroczystości Wszystkich Świętych – w najbliższą środę 31 października, o 20.30, w kościele św. Idziego przy ul. Grodzkiej.

3.    W czwartek 1 listopada przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w naszej bazylice będziemy odprawiali, jak w każdą niedzielę.

4.    W piątek 2 listopada, we wspomnienie Wszystkich wiernych zmarłych, zapraszamy na Mszę św. „roczną” o godzinie 18.00. Pół godziny przed mszą odmówimy różaniec za zmarłych poleconych naszym modlitwom na kartkach wypominkowych.

5.    W Dzień Zaduszny 2 listopada odprawimy także dwie Msze św. przy dominikańskim grobowcu na Cmentarzu Rakowickim: o godz. 9.30 oraz akademicką o godz. 19.00.

6.    W dniach od 1 do 8 listopada można codziennie pod zwykłymi warunkami zyskać odpust zupełny dla tych, którzy w czyśćcu oczekują pełni zbawienia.