1.    Dziś podczas mszy św. o 20.20 rozpoczną się wielkopostne rekolekcje akademickie, które wygłosi o. Tomasz Grabowski OP. Od poniedziałku do środy zapraszamy na mszę św. o 19.30, po niej – na konferencję.

2.   Zapraszamy na kwietniowe spotkanie z cyklu „Liturgiczne espresso”, które odbędzie się jutro, w poniedziałek 8 kwietnia o godzinie 19.00. Na pytania o tzw. Mszę trydencką odpowiadać będą ks. Kacper Nawrot, dr Tomasz Dekert i dr Dominika Sozańska, a spotkanie poprowadzi Anna Łoś z Radia Kraków.

3.   Marcel Peres po raz kolejny poprowadzi warsztaty w naszym klasztorze – tym razem poświęcone śpiewom gregoriańskim Wielkiego Tygodnia. Zapraszamy Od Wielkiego Poniedziałku do Wielkiej Środy; obowiązują wcześniejsze zapisy na stronie internetowej Dominikańskiego Ośrodka Liturgicznego: www.liturgia.dominikanie.pl.

4.   W minioną niedzielę, podczas kiermaszu charytatywnego „Ciacho za ciacho” DA Beczka zebrało 85 126 zł. Zabrana kwota zostanie przeznaczona na dofinansowanie zakupu busa osobowego dla Środowiskowego Domu Samopomocy w Rzepienniku Biskupim. Bóg zapłać za okazane wsparcie.

5.   Członków Żywego Różańca i Bractwa Różańcowego oraz wszystkich którym droga jest modlitwa różańcowa zapraszamy na spotkanie bezpośrednio po mszy św. w sali w atrium klasztoru.