1.    W maju zapraszamy na nabożeństwa ku czci Matki Bożej, z Litanią Loretańską, codziennie po mszy św. o godzinie 17.00.

2.    Jutro, w poniedziałek 6 maja o godzinie 18.00 odprawimy Mszę św. roczną za zmarłych powierzonych naszej modlitwie na kartkach wypominkowych; pół godziny przed Mszą odmówmy różaniec w ich intencji.

3.    W najbliższy wtorek 7 maja, o godz. 17.30, w kapitularzu klasztoru odbędzie się spotkanie z Barbarą Turek i Dominiką Frydrych, autorkami książki pt. „Pełnymi garściami”, członkiniami działającej przy tutejszym klasztorze Wspólnoty Uwielbienia i Ewangelizacji „Janki”. Książka to świadectwo Basi Turek, która od dziecka cierpi na czterokończynowe porażenie mózgowe, a mimo to walczy o szczęście w każdej chwili swojego życia. Serdecznie zapraszamy na spotkanie.

4.    W piątek, 10 maja o godzinie 19.30 w kapitularzu naszego klasztoru odbędzie się spotkanie z ks. profesorem Jerzym Szymikiem (teologiem, poetą, felietonistą) pt. „Zachwyt i inne skutki wiary” poświęcone doświadczaniu piękna chrześcijaństwa widzianego przez pryzmat teologii Benedykta XVI. Rozmowę poprowadzi o. prof. Jarosław Kupczak OP.