1.    W maju zapraszamy na nabożeństwa ku czci Matki Bożej, z Litanią Loretańską i krótką homilią braci studentów, codziennie po mszy św. o godzinie 17.00.

2.   W przyszłą sobotę 19 maja, podczas mszy św. o godzinie 10.00, bp Janusz Mastalski udzieli święceń diakonatu sześciu naszym braciom. Polecamy ich Waszej modlitwie.

3.   W najbliższy czwartek 16 maja rozpoczyna się XIII edycja Dominikańskiego Festiwalu Filmowego Slavangard organizowanego przez DA „Beczka”. Zapraszamy na 4 dni wypełnione wydarzeniami kulturalnymi, filmowymi i fotograficznymi – program festiwalu i informacje o sposobie zapisów na warsztaty można znaleźć na plakatach, stronie internetowej festiwalu Slavangard i profilu facebookowym. W sobotę 18 maja o godzinie 20.00 zapraszamy do kina Kijów Centrum na uroczystą galę finałową, w czasie której będzie można zobaczyć wszystkie nominowane i nagrodzone filmy. Bilety można nabyć w kasach i na stronie internetowej kina Kijów oraz w „Beczce”.

W minionym tygodniu, podczas kwesty na rzecz kuchni dla ubogich, prowadzonej przez panią Martę Sawicką, bracia zebrali 19 730 zł, 72 euro i drobne kwoty w innych walutach. Bóg zapłać za złożone ofiary.