1.    W dniu dzisiejszym, w Uroczystość Świętej Trójcy, obchodzimy patronalne święto naszej bazyliki. Z tej racji wierni modlący się w naszym kościele mogą zyskiwać odpust pod zwykłymi warunkami (nawiedzenie naszej bazyliki; brak przywiązania do grzechu; przyjęcie komunii św. i modlitwa w intencjach wyznaczonych przez papieża).

2.    W czwartek 20 czerwca przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze św. w naszej bazylice będą odprawiane wg porządku niedzielnego.

3.    Wraz z Wydawnictwem „W drodze” zapraszamy na spotkanie autorskie z o. Krzysztofem Popławskim OP, wokół jego ostatniej książki pt. 24 godziny kochania. Spotkanie odbędzie się we wtorek 18 czerwca o godzinie 19:00 w kapitularzu klasztoru, a poprowadzi je Łukasz Wojtusik.

4.    Wykładowców i studentów Kolegium Filozoficzno-Teologicznego naszej Prowincji zapraszamy do wspólnej modlitwy podczas mszy św. na zakończenie roku akademickiego 2018/2019, w najbliższą sobotę 22.06 o godz. 12.00.

5.    Dominikański Ośrodek Liturgiczny organizuje Warsztaty Muzyki Niezwykłej, które odbędą się w naszym klasztorze w dniach 22-28 lipca. Będzie to tydzień pełen nauki śpiewu w różnych sekcjach tematycznych i wspólnej modlitwy dla uczestników z całej Polski. Zgłoszenia na warsztaty są przyjmowane na stronie internetowej www.warsztaty.mn