1. Od jutra wracamy do zwyczajowych godzin spowiedzi w naszej bazylice: w dni powszednie będziemy spowiadać od godz. 8.00 do 20.00, a w niedziele podczas mszy świętych (oprócz mszy o 15.30).

2. Jutro rozpocznie się nowy rok akademicki w Kolegium Filozoficzno-Teologicznym naszej Prowincji. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za braci studentów i wszystkich wykładowców podczas Mszy świętej konwentualnej o godzinie 12.00.

3. Młodzież licealną zachęcamy do udziału w rekolekcjach Duszpasterstwa młodzieży „Przystań” zatytułowanych: Po co wspólnota? Od poniedziałku do środy zapraszamy do krypty klasztoru o godzinie 19.00.

4. W październiku rozpocznie się roczne przygotowanie osób dorosłych do sakramentów chrztu, bierzmowania i pierwszej komunii św. Zapraszamy wszystkich nieochrzczonych, którzy chcą przyjąć ten sakrament oraz ochrzczonych, którzy nie przyjęli bierzmowania lub komunii. Będziemy również prowadzić grupę w języku angielskim dla obcokrajowców mieszkających w Krakowie. Więcej informacji oraz zapisy znaleźć można na stronie internetowej klasztoru.

5. [KWESTA: 2 minuty dla Hospicjum „Alma Spei”]