1. W październiku zachęcamy do udziału w nabożeństwie różańcowym z krótkim kazaniem braci studentów codziennie po mszy św. o godzinie 17.00.

2. W przyszłą niedzielę podczas mszy św. o godz. 9 będziemy się modlić w intencji słuchaczy i wykładowców Dominikańskiego Studium Filozofii i Teologii, które rozpocznie kolejny rok działalności. Po mszy zapraszamy do Auli św. Tomasza na wykład inauguracyjny pt. Od oka cielesnego do oka intelektualnego. Tomasz z Akwinu i średniowieczna okulistyka, który wygłosi o. dr hab. Tomasza Gałuszka OP.

3. Działający przy naszym klasztorze Ruch Spotkania Małżeńskie organizuje w dniach 18-20.10.2019 wyjazdowe rekolekcje dla małżeństw w Skomielnej Czarnej, mające na celu pogłębienie relacji małżeńskiej, pomoc w lepszym i głębszym wzajemnym zrozumieniu. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Szczegóły dotyczące zarówno rekolekcji, jak i zapisów znajdują się na stronie internetowej www.spotkaniamalzenskie.pl

4. W przyszłą niedzielę, 6 października, podczas mszy św. o 20:20 rozpoczną się akademickie rekolekcje na dobry początek pt. Sztuka modlitwy, które wygłosi o. Janusz Pyda OP.

5. [KWESTA] Dziś przed bazyliką bracia studenci kwestują na potrzeby kuchni dla ubogich prowadzonej przez p. Sawicką. Bardzo prosimy o wsparcie.