1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwie różańcowym codziennie po mszy św. o godzinie 17:00. W listopadzie podczas nabożeństwa szczególnie modlimy się za zmarłych poleconych naszej pamięci na kartkach wypominkowych.

2. Z okazji zbliżających się 80. urodzin naszego współbrata, o. Józefa Puciłowskiego OP, nakładem Wydawnictwa WAM ukazała się książka pt. „Wiarygodne chrześcijaństwo. O Kościele z miłością, acz ciut złośliwie” – bezkompromisowe komentarze o. Puciłowskiego do Pisma świętego, ukazujące czym w istocie jest chrześcijaństwo godne wiary, godne życia każdego z nas.

Książkę można nabyć – wraz z dedykacją autora – bezpośrednio po mszy św. na krużgankach klasztoru.

3. W przyszłą niedzielę 1 grudnia, podczas mszy św. o godz. 20:20 rozpoczną się adwentowe rekolekcje akademickie. Od poniedziałku do środy zapraszamy na mszę św. o 19.30, a po niej – na konferencję.

4. W minionym tygodniu, podczas kwesty na potrzeby kuchni dla ubogich prowadzonej przez Panią Martę Sawicką bracia zebrali 31 848 zł, 57 euro i drobne sumy w innych walutach. Dziękujemy za złożone datki.

Z kolei podczas kwesty przeprowadzonej w niedzielę 10 listopada na rzecz Katolickiego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych i Ich Przyjaciół Klika, jego wolontariusze 23 704 zł, 81 EUR i drobne kwoty w innych walutach.