W niedzielę 15 grudnia na krużgankach naszego klasztoru. W tej edycji chcemy wesprzeć Stowarzyszenie Po MOC (Association Po MOC) dla Kobiet i Dzieci im. Marii Niepokalanej, w którym działa s. Anna Bałchan. Jej podopiecznymi są kobiety, wraz z dziećmi, które stały się ofiarami handlu ludźmi, czy też prostytucji.

Celem zbiórki jest pokrycie kosztów wyjazdu terapeutyczno-integracyjnego dla nich i dla ich dzieci, aby mogły odciąć się nieco od smutnej rzeczywistości i spróbować zbudować na nowo relacje.

 

„Ciacho za Ciacho” to akcja organizowana przez grupę charytatywną Szpunt, działającą przy Duszpasterstwie Akademickim Beczka w Krakowie. Jest to całodniowy kiermasz książek i ciast, z którego całkowity dochód przekazywany jest na wybrany cel charytatywny.

Podczas akcji krużganki dominikańskie tradycyjnie powitają gości zapachem ciast. Oprócz tego nie zabraknie stosów przeróżnych książek czy ręcznie wykonanych ozdób świątecznych. Na kiermaszu nie zabraknie także kawiarenki serwującej m.in. ciepłe napoje, gofry czy tosty.
Zapraszamy również na wydarzenia towarzyszące, o których więcej informacji już wkrótce.

Zachęcamy do udostępniania tego wydarzenia, zaproszenia rodziny i znajomych oraz odwiedzenia krużganków w dniu akcji.

Pomnażajmy dobro!

+
jest również możliwość wsparcia poprzez bezpośrednią wpłatę na niżej podane konto:

odbiorca: Stowarzyszenie PoMOC
numer konta: 39 1020 2313 0000 3202 0118 4043 (PKO BP)
tytuł: Ciacho za Ciacho

Wydarzenie na facebooku