1. W dni powszednie Adwentu zapraszamy na roraty, które odprawiamy o godz. 6.30. Przed mszą św., o godzinie 6.00, w kaplicy Matki Bożej Różańcowej, modlimy się Godzinkami ku czci Najświętszej Maryi Panny.

2. W zakrystii można zaopatrzyć się w opłatki wigilijne.

3. Dziś podczas mszy św. o godzinie 19:00 rozpoczną się rekolekcje dla młodzieży pt. Boże linki, który wygłosi bp Janusz Mastalski. W poniedziałek i wtorek młodzież zapraszamy o godzinie 19.30 do krypty w atrium klasztoru na mszę i naukę rekolekcyjną.

4. Razem z Dominikańskim Ośrodkiem Liturgicznym zapraszamy na koncert adwentowy pt. Ave Maris Stella w wykonaniu chóru kameralnego Sancta Trinitas pod batutą o. Dawida Kusza OP i organisty Marka Pawełka. W programie polska premiera utworu „Ave Maris Stella” (Witaj Gwiazdo Morza) francuskiego kompozytora Remi Gousseau [czyt.: Gusso], a także dwa nowe utwory o. Dawida: „O Radix Iesse” (Korzeniu Jesse) i „Rorate coeli” (Niebiosa rosę). Koncert odbędzie się w kościele ganizonowym św. Agnieszki w przyszłą niedzielę, 15 grudnia, o 17:00. Wstęp wolny.