1. Jeszcze dziś wieczorem zapraszamy do kościoła mniszek dominikańskich przy ul. Mikołajskiej na gregoriańską wigilię uroczystości Objawienia Pańskiego – jedną z najstarszych historycznie i zarazem najdłużej śpiewanych przez scholę Vigilantes, która poprowadzi modlitwę. Pod koniec nabożeństwa zostanie uroczyście odśpiewana genealogia Jezusa Chrystusa, a całość zakończy uroczyste „Te Deum”. Rozpoczęcie na Gródku dziś o 20:30.

2. Jutro, w poniedziałek 6 stycznia, przypada uroczystość Objawienia Pańskiego („Trzech Króli”). Msze św. w naszej bazylice będziemy odprawiali jak w każdą niedzielę.

3. Dominikański Ośrodek Liturgiczny zaprasza wszystkich do kapitularzu naszego klasztoru na tradycyjne kolędowanie. Wspólnie ucieszmy się z Bożego Narodzenia. Dla uczestników będą przygotowane będą teksty pieśni. Kolędowanie rozpocznie się jutro o godzinie 16:30.
4. W minioną niedzielę podczas kwesty na rzecz Hospicjum dla Dzieci im. Ks. Józefa Tischenra jego wolontariusze zebrali 26 602 zł i 76 euro. Bóg zapłać za hojność.