1. W Wielkim Poście zapraszamy na nabożeństwo Drogi krzyżowej w piątki po mszy św. o godz. 17.00, Misteria Męki Pańskiej w piątki po mszy św. o godz. 19.30 oraz Gorzkie Żale w niedziele po mszy św. o godz. 17.00.

2. Działający przy naszym klasztorze Ruch Spotkania Małżeńskie organizuje w dniach 20-22 marca wyjazdowe rekolekcje dla małżeństw w Skomielnej Czarnej. Rekolekcje mają na celu pogłębienie relacji małżeńskiej, pomoc w lepszym i głębszym wzajemnym zrozumieniu. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Szczegóły dotyczące rekolekcji i zapisy można znaleźć na stronie internetowej: www.spotkaniamalzenskie.pl

3. Wraz z wydawnictwem W drodze zapraszamy na spotkanie z emerytowanym arcybiskupem Canterbury i prymasem całej Anglii Rowanem Williamsem, byłym profesorem teologii w Cambridge oraz autorem licznych książek, m.in. wydanej przez W drodze „Wiara na areopagu”.

W poniedziałek 9 marca o godz. 19:00 rozmowę zatytułowaną „Wiara i demokracja” poprowadzi o. prof. Jarosław Kupczak OP. Spotkanie odbędzie się w Auli św. Tomasza z Akwinu.

4. W minioną niedzielę, podczas kwesty na rzecz kuchni dla ubogich prowadzonej przez panią Martę Sawicką bracia zebrali 27 101 zł, 27 euro, 11 funtów brytyjskich i drobne kwoty w innych walutach.

5. Członków Żywego Różańca i Bractwa Różańcowego oraz wszystkich którym droga jest modlitwa różańcowa zapraszamy na spotkanie bezpośrednio po mszy św. w sali w atrium klasztoru.