1. W przyszłą sobotę 23 maja, podczas mszy św. o godzinie 10.00, bp Damian Muskus OFM udzieli święceń diakonatu sześciu naszym braciom. Polecamy ich Waszej modlitwie.

2. Przypominamy, że msze św. w naszej bazylice, w dni powszednie jak i w niedziele, odprawiamy z udziałem wiernych, według zwyczajowego porządku. Zgodnie z nowymi zasadami w kościele może przebywać jednocześnie 105 osób.

Tych, którzy nie mogą brać udziału w mszy św. zachęcamy do korzystania z codziennych transmisji na kanale klasztoru na YouTube – w dni powszednie o 18:00, w niedziele o 10:30. Link do kanału można znaleźć na stronie internetowej klasztoru.

3. Spowiadamy w dni powszednie, w godzinach od 9.30 do 11.00 i od 15.00 do 16.30, w sali św. Dominika na krużgankach klasztoru.

4. Ofiary na tacę można składać do oznaczonych skarbon w bazylice oraz za pomocą formularza na stronie internetowej klasztoru.
Istnieje również możliwość składania intencji mszalnych za pośrednictwem formularza na stronie klasztoru.

5. Bardzo prosimy, aby po mszy św. wychodzić z kościoła drzwiami przez krużganki klasztoru, tak aby umożliwić wejście kolejnym osobom. Dziękujemy.