1. W zakrystii można składać kartki wypominkowe z imionami zmarłych, za których będziemy się modlić w Dzień zaduszny i przez cały rok w nowym cyklu Mszy św. rocznych.

2. Jutro, we Wspomnienie Wszystkich wiernych zmarłych, o godzinie 18.00 odprawimy Mszę św. roczną za zmarłych powierzonych naszej modlitwie. Pół godziny przed mszą odmówimy różaniec w tej intencji.

3. W tym roku, ze względu na obostrzenia spowodowane pandemią, odpust zupełny za zmarłych dla osób odwiedzających cmentarze w dniach od 1 do 8 listopada został przedłużony do końca miesiąca. Oznacza to, że odpust zupełny dla wiernych zmarłych, pod zwykłymi warunkami, można uzyskać w dowolnie wybrane 8 dni listopada. Osoby starsze, chore oraz ci wszyscy, którzy z poważnych powodów nie mogą opuścić domu i nawiedzić cmentarza, mogą uzyskać odpust zupełny łącząc się duchowo z wiernymi nawiedzającymi miejsca święte.

4. W miniona niedzielę Podczas kwesty na rzecz Polskiej Akcji Humanitarnej, jej wolontariusze zebrali 5 910 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary.