1. W ostatnim tygodniu Adwentu w naszej bazylice odbędą się rekolekcje ostatniej szansy pt. „Żywe kamienie Kościoła”, które wygłosi o. Łukasz Wiśniewski OP. Od poniedziałku do środy zapraszamy na mszę św. o 19.30, a po niej – na konferencję. Rekolekcje będą również transmitowane na kanale klasztoru na YouTube.

2. Od poniedziałku do środy będziemy spowiadali w godzinach od 8.00 do 20.00, natomiast w czwartek 24 grudnia spowiedź zakończymy o godzinie 13:00. W czasie świąt nie będziemy spowiadać.

3. W Wigilię Bożego Narodzenia, 24 grudnia, ostatnią Mszę św. odprawimy o godz. 12.00; o 13.00 kościół zostanie zamknięty i ponownie otworzony o godzinie 22:00. O północy odprawimy Pasterkę.

Z uwagi na obowiązujący limit wiernych mogących jednocześnie brać udział w liturgii, prosimy, by podczas Pasterki zajmować miejsca również w bocznych kaplicach kościoła oraz na krużgankach. Przypominamy również, że msza św. będzie transmitowana na kanale klasztoru na YouTube.

4. W Uroczystość Narodzenia Pańskiego oraz w święto św. Szczepana 26 grudnia, Msze św. w naszej bazylice będziemy odprawiali według porządku niedzielnego.

5. W zakrystii można zaopatrzyć się w opłatki wigilijne oraz świece Caritas-Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.