1. Od początku lutego zapraszamy na serię katechez przedmałżeńskich w języku angielskim. Program ten jest adresowany do par przygotowujących się do sakramentu małżeństwa, z których przynajmniej jedno z narzeczonych nie mówi po polsku. Z racji na pandemię kurs będzie prowadzony zdalnie. Szczegółowe informacje i zapisy – na stronie internetowej klasztoru.

2. W dniach od 18 do 25 stycznia trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. W imieniu Rady Dialogu Archidiecezji krakowskiej zapraszamy do udziału – przede wszystkim za pośrednictwem transmisji internetowych – w modlitwach, wykładach i innych wydarzeniach przygotowanych przez organizatorów.

W Krakowie nabożeństwo centralne Tygodnia, pod przewodnictwem bpa Damiana Muskusa, odbędzie się w niedzielę 24 stycznia o godzinie 15.30 w Sanktuarium św. Jana Pawła II w Łagiewnikach.

Szczegółowy program obchodów można znaleźć na stronie internetowej klasztoru.

3. Z kolei dziś przypada 24. Dzień Judaizmu w Kościele katolickim w Polsce. Z tej okazji, o godzinie 18:00 odbędzie się spotkanie modlitewne transmitowane za pośrednictwem platformy Zoom. Link do transmisji można znaleźć również na stronie internetowej klasztoru.