Dyżury spowiedzi
Confessions are heard in English by Jarosław Kupczak, Grzegorz Chrzanowski, Ireneusz Wysokiński, Robert Plich, Łukasz Miśko, Jakub Bluj, Maciej Chanaka, Jacek Pietrzak, Michał Kubicz, Dominik Jarczewski, Paweł Szylak, Dominik Sala, Marcin Słowik, Tomasz Kalisz, Mariusz Stopa, Radosław Więcławek. You can check when they are on duty on the schedule below.
Les confessions sont entendues en français par Paweł Klimczak, Jakub Bluj, Dominik Jarczewski. Les horaires de leurs confessions peuvent être consultés dans le tableau ci-dessous.
Las confesiones se escuchan en español por Dawid Kusz, Dominik Jarczewski. Los horarios de sus confesiones pueden consultarse en el tabla siguiente.
Le confessioni sono ascoltate in italiano da Jarosław Kupczak, Dawid Kusz, Jakub Bluj. Gli orari delle loro confessioni possono essere consultati nella tabella sottostante.
Die Beichten werden von Lucjan Puzon, Ireneusz Wysokiński, Maciej Roszkowski auf Deutsch gehört. Die Zeitpläne ihrer Beichten können in der folgenden Tabelle eingesehen werden.
Printponiedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela 29.04 30.04 01.05 02.05 03.05 04.05 05.05 8:00 - 9:00 9:00 - 10:00 10:00 - 11:00 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 15:00 - 16:00 16:00 - 17:00 17:00 - 18:00 18:00 - 19:00
poniedziałek29.04
- 8:00 - 9:00 Janusz Kaczmarek OP
- 9:00 - 10:00 Dawid Kusz OP
- 10:00 - 11:00 Stefan Norkowski OP
- 11:00 - 12:00 Stefan Norkowski OP
- 12:00 - 13:00 Maciej Chanaka OP
- 13:00 - 14:00 Bartłomiej Sumara OP
- 14:00 - 15:00 Grzegorz Chrzanowski OP
- 15:00 - 16:00 Grzegorz Chrzanowski OP
- 16:00 - 17:00 Paweł Szylak OP
- 17:00 - 18:00 Lucjan Puzoń OP
- 18:00 - 19:00 Janusz Kaczmarek OP
wtorek30.04
- 8:00 - 9:00 Janusz Kaczmarek OP
- 9:00 - 10:00 Wojciech Jezienicki OP
- 10:00 - 11:00 Wojciech Jezienicki OP
- 11:00 - 12:00 Stefan Norkowski OP
- 12:00 - 13:00 Stefan Norkowski OP
- 13:00 - 14:00 Bartłomiej Sumara OP
- 14:00 - 15:00 Jacek Pietrzak OP
- 15:00 - 16:00 Radosław Więcławek OP
- 16:00 - 17:00 Dawid Kusz OP
- 17:00 - 18:00 Wiktor Komarnicki (Komarnickiy) OP
- 18:00 - 19:00 Tomasz Gałuszka OP
środa01.05
- 8:00 - 9:00 Dominik Sala OP
- 9:00 - 10:00 Tomasz Kalisz OP
- 10:00 - 11:00 Wojciech Sznyk OP
- 11:00 - 12:00 Wojciech Sznyk OP
- 12:00 - 13:00 Jacek Pietrzak OP
- 13:00 - 14:00 Piotr Ciuba OP
- 14:00 - 15:00 Piotr Ciuba OP
- 15:00 - 16:00 Paweł Klimczak OP
- 16:00 - 17:00 Tomasz Kalisz OP
- 17:00 - 18:00 Maciej Roszkowski OP
- 18:00 - 19:00 Ireneusz Wysokiński OP
czwartek02.05
- 8:00 - 9:00 Paweł Klimczak OP
- 9:00 - 10:00 Lucjan Puzoń OP
- 10:00 - 11:00 Piotr Kołacz OP
- 11:00 - 12:00 Piotr Kołacz OP
- 12:00 - 13:00 Dominik Sala OP
- 13:00 - 14:00 Dominik Sala OP
- 14:00 - 15:00 Michał Kubicz OP
- 15:00 - 16:00 Jakub Bluj OP
- 16:00 - 17:00 Jakub Bluj OP
- 17:00 - 18:00 Dominik Jarczewski OP
- 18:00 - 19:00 Ireneusz Wysokiński OP
piątek03.05
- 8:00 - 9:00 Wiktor Komarnicki (Komarnickiy) OP
- 9:00 - 10:00 Paweł Klimczak OP
- 10:00 - 11:00 Wiktor Komarnicki (Komarnickiy) OP
- 11:00 - 12:00 Rafał Jereczek OP
- 12:00 - 13:00 Rafał Jereczek OP
- 13:00 - 14:00 Łukasz Miśko OP
- 14:00 - 15:00 Michał Kubicz OP
- 15:00 - 16:00 Lucjan Puzoń OP
- 16:00 - 17:00 Łukasz Miśko OP
- 17:00 - 18:00 Wojciech Sznyk OP
- 18:00 - 19:00 Jarosław Kupczak OP
sobota04.05
- 8:00 - 9:00 Rafał Jereczek OP
- 9:00 - 10:00 Łukasz Miśko OP
- 10:00 - 11:00 Jakub Bluj OP
- 11:00 - 12:00 Paweł Szylak OP
- 12:00 - 13:00 Lucjan Puzoń OP
- 13:00 - 14:00 Tomasz Kalisz OP
- 14:00 - 15:00 Stefan Norkowski OP
- 15:00 - 16:00 Stefan Norkowski OP
- 16:00 - 17:00 Maciej Chanaka OP
- 17:00 - 18:00 Tomasz Franc OP
- 18:00 - 19:00 Tomasz Franc OP
niedziela05.05
- 8:00 - 9:00 Rafał Jereczek OP
- 9:00 - 10:00 Łukasz Miśko OP
- 10:00 - 11:00 Jakub Bluj OP
- 11:00 - 12:00 Paweł Szylak OP
- 12:00 - 13:00 Lucjan Puzoń OP
- 13:00 - 14:00 Tomasz Kalisz OP
- 14:00 - 15:00 Stefan Norkowski OP
- 15:00 - 16:00 Stefan Norkowski OP
- 16:00 - 17:00 Maciej Chanaka OP
- 17:00 - 18:00 Tomasz Franc OP
- 18:00 - 19:00 Tomasz Franc OP
poniedziałek | wtorek | środa | czwartek | piątek | sobota | niedziela | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
29.04 | 30.04 | 01.05 | 02.05 | 03.05 | 04.05 | 05.05 | |
8:00 - 9:00 | |||||||
9:00 - 10:00 | |||||||
10:00 - 11:00 | |||||||
11:00 - 12:00 | |||||||
12:00 - 13:00 | |||||||
13:00 - 14:00 | |||||||
14:00 - 15:00 | |||||||
15:00 - 16:00 | |||||||
16:00 - 17:00 | |||||||
17:00 - 18:00 | |||||||
18:00 - 19:00 |
poniedziałek29.04
- 8:00 - 9:00 Janusz Kaczmarek OP
- 9:00 - 10:00 Dawid Kusz OP
- 10:00 - 11:00 Stefan Norkowski OP
- 11:00 - 12:00 Stefan Norkowski OP
- 12:00 - 13:00 Maciej Chanaka OP
- 13:00 - 14:00 Bartłomiej Sumara OP
- 14:00 - 15:00 Grzegorz Chrzanowski OP
- 15:00 - 16:00 Grzegorz Chrzanowski OP
- 16:00 - 17:00 Paweł Szylak OP
- 17:00 - 18:00 Lucjan Puzoń OP
- 18:00 - 19:00 Janusz Kaczmarek OP
wtorek30.04
- 8:00 - 9:00 Janusz Kaczmarek OP
- 9:00 - 10:00 Wojciech Jezienicki OP
- 10:00 - 11:00 Wojciech Jezienicki OP
- 11:00 - 12:00 Stefan Norkowski OP
- 12:00 - 13:00 Stefan Norkowski OP
- 13:00 - 14:00 Bartłomiej Sumara OP
- 14:00 - 15:00 Jacek Pietrzak OP
- 15:00 - 16:00 Radosław Więcławek OP
- 16:00 - 17:00 Dawid Kusz OP
- 17:00 - 18:00 Wiktor Komarnicki (Komarnickiy) OP
- 18:00 - 19:00 Tomasz Gałuszka OP
środa01.05
- 8:00 - 9:00 Dominik Sala OP
- 9:00 - 10:00 Tomasz Kalisz OP
- 10:00 - 11:00 Wojciech Sznyk OP
- 11:00 - 12:00 Wojciech Sznyk OP
- 12:00 - 13:00 Jacek Pietrzak OP
- 13:00 - 14:00 Piotr Ciuba OP
- 14:00 - 15:00 Piotr Ciuba OP
- 15:00 - 16:00 Paweł Klimczak OP
- 16:00 - 17:00 Tomasz Kalisz OP
- 17:00 - 18:00 Maciej Roszkowski OP
- 18:00 - 19:00 Ireneusz Wysokiński OP
czwartek02.05
- 8:00 - 9:00 Paweł Klimczak OP
- 9:00 - 10:00 Lucjan Puzoń OP
- 10:00 - 11:00 Piotr Kołacz OP
- 11:00 - 12:00 Piotr Kołacz OP
- 12:00 - 13:00 Dominik Sala OP
- 13:00 - 14:00 Dominik Sala OP
- 14:00 - 15:00 Michał Kubicz OP
- 15:00 - 16:00 Jakub Bluj OP
- 16:00 - 17:00 Jakub Bluj OP
- 17:00 - 18:00 Dominik Jarczewski OP
- 18:00 - 19:00 Ireneusz Wysokiński OP
piątek03.05
- 8:00 - 9:00 Wiktor Komarnicki (Komarnickiy) OP
- 9:00 - 10:00 Paweł Klimczak OP
- 10:00 - 11:00 Wiktor Komarnicki (Komarnickiy) OP
- 11:00 - 12:00 Rafał Jereczek OP
- 12:00 - 13:00 Rafał Jereczek OP
- 13:00 - 14:00 Łukasz Miśko OP
- 14:00 - 15:00 Michał Kubicz OP
- 15:00 - 16:00 Lucjan Puzoń OP
- 16:00 - 17:00 Łukasz Miśko OP
- 17:00 - 18:00 Wojciech Sznyk OP
- 18:00 - 19:00 Jarosław Kupczak OP
sobota04.05
- 8:00 - 9:00 Rafał Jereczek OP
- 9:00 - 10:00 Łukasz Miśko OP
- 10:00 - 11:00 Jakub Bluj OP
- 11:00 - 12:00 Paweł Szylak OP
- 12:00 - 13:00 Lucjan Puzoń OP
- 13:00 - 14:00 Tomasz Kalisz OP
- 14:00 - 15:00 Stefan Norkowski OP
- 15:00 - 16:00 Stefan Norkowski OP
- 16:00 - 17:00 Maciej Chanaka OP
- 17:00 - 18:00 Tomasz Franc OP
- 18:00 - 19:00 Tomasz Franc OP
niedziela05.05
- 8:00 - 9:00 Rafał Jereczek OP
- 9:00 - 10:00 Łukasz Miśko OP
- 10:00 - 11:00 Jakub Bluj OP
- 11:00 - 12:00 Paweł Szylak OP
- 12:00 - 13:00 Lucjan Puzoń OP
- 13:00 - 14:00 Tomasz Kalisz OP
- 14:00 - 15:00 Stefan Norkowski OP
- 15:00 - 16:00 Stefan Norkowski OP
- 16:00 - 17:00 Maciej Chanaka OP
- 17:00 - 18:00 Tomasz Franc OP
- 18:00 - 19:00 Tomasz Franc OP