Dyżury spowiedzi
Confessions are heard in English by Jarosław Kupczak, Grzegorz Chrzanowski, Ireneusz Wysokiński, Robert Plich, Łukasz Miśko, Jakub Bluj, Maciej Chanaka, Jacek Pietrzak, Michał Kubicz, Dominik Jarczewski, Paweł Szylak, Dominik Sala, Marcin Słowik, Tomasz Kalisz, Mariusz Stopa, Radosław Więcławek. You can check when they are on duty on the schedule below.
Les confessions sont entendues en français par Paweł Klimczak, Jakub Bluj, Dominik Jarczewski. Les horaires de leurs confessions peuvent être consultés dans le tableau ci-dessous.
Las confesiones se escuchan en español por Dawid Kusz, Dominik Jarczewski. Los horarios de sus confesiones pueden consultarse en el tabla siguiente.
Le confessioni sono ascoltate in italiano da Jarosław Kupczak, Dawid Kusz, Jakub Bluj. Gli orari delle loro confessioni possono essere consultati nella tabella sottostante.
Die Beichten werden von Lucjan Puzon, Ireneusz Wysokiński, Maciej Roszkowski auf Deutsch gehört. Die Zeitpläne ihrer Beichten können in der folgenden Tabelle eingesehen werden.
Printponiedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota niedziela 19.10 20.10 21.10 22.10 23.10 24.10 25.10 11:00 - 12:00 12:00 - 13:00 13:00 - 14:00 14:00 - 15:00 15:00 - 16:00 16:00 - 17:00 17:00 - 18:00 18:00 - 19:00
poniedziałek19.10
- 11:00 - 12:00 Cyprian Klahs OP
- 12:00 - 13:00 Rafał Wędzicki OP
- 13:00 - 14:00 Mariusz Stopa OP
- 14:00 - 15:00 Damian Kuchta OP
- 15:00 - 16:00 Damian Kuchta OP
- 16:00 - 17:00 Dawid Kusz OP
- 17:00 - 18:00 Michał Chaberek OP
- 18:00 - 19:00 Janusz Kaczmarek OP
wtorek20.10
- 11:00 - 12:00 Stefan Norkowski OP
- 12:00 - 13:00 Cyprian Klahs OP
- 13:00 - 14:00 Benedykt Malewski OP
- 14:00 - 15:00 Benedykt Malewski OP
- 15:00 - 16:00 Paweł Szylak OP
- 16:00 - 17:00 Dominik Jarczewski OP
- 17:00 - 18:00 Tomasz Kalisz OP
- 18:00 - 19:00 Stefan Norkowski OP
środa21.10
- 11:00 - 12:00 Maciej Chanaka OP
- 12:00 - 13:00 Maciej Chanaka OP
- 13:00 - 14:00 Janusz Chwast OP
- 14:00 - 15:00 Janusz Chwast OP
- 15:00 - 16:00 Paweł Szylak OP
- 16:00 - 17:00 Stefan Norkowski OP
- 17:00 - 18:00 Stefan Norkowski OP
- 18:00 - 19:00 Marek Kosacz OP
czwartek22.10
- 11:00 - 12:00 Michał Kubicz OP
- 12:00 - 13:00 Tomasz Kalisz OP
- 13:00 - 14:00 Grzegorz Chrzanowski OP
- 14:00 - 15:00 Robert Plich OP
- 15:00 - 16:00 Dawid Kołodziejczyk OP
- 16:00 - 17:00 Ireneusz Wysokiński OP
- 17:00 - 18:00 Dawid Kusz OP
- 18:00 - 19:00 Robert Plich OP
piątek23.10
- 11:00 - 12:00 Damian Kuchta OP
- 12:00 - 13:00 Rafał Wędzicki OP
- 13:00 - 14:00 Michał Kubicz OP
- 14:00 - 15:00 Łukasz Woś OP
- 15:00 - 16:00 Bartłomiej Sumara OP
- 16:00 - 17:00 Bartłomiej Sumara OP
- 17:00 - 18:00 Łukasz Woś OP
- 18:00 - 19:00 Dawid Kołodziejczyk OP
sobota24.10
- 11:00 - 12:00 Piotr Ciuba OP
- 12:00 - 13:00 Wojciech Jezienicki OP
- 13:00 - 14:00 Rafał Jereczek OP
- 14:00 - 15:00 Wojciech Jezienicki OP
- 15:00 - 16:00 Rafał Jereczek OP
- 16:00 - 17:00 Paweł Klimczak OP
- 17:00 - 18:00 Tomasz Franc OP
- 18:00 - 19:00 Tomasz Franc OP
niedziela25.10
- 11:00 - 12:00 Piotr Ciuba OP
- 12:00 - 13:00 Wojciech Jezienicki OP
- 13:00 - 14:00 Rafał Jereczek OP
- 14:00 - 15:00 Wojciech Jezienicki OP
- 15:00 - 16:00 Rafał Jereczek OP
- 16:00 - 17:00 Paweł Klimczak OP
- 17:00 - 18:00 Tomasz Franc OP
- 18:00 - 19:00 Tomasz Franc OP
| poniedziałek | wtorek | środa | czwartek | piątek | sobota | niedziela | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.10 | 20.10 | 21.10 | 22.10 | 23.10 | 24.10 | 25.10 | |
| 11:00 - 12:00 | |||||||
| 12:00 - 13:00 | |||||||
| 13:00 - 14:00 | |||||||
| 14:00 - 15:00 | |||||||
| 15:00 - 16:00 | |||||||
| 16:00 - 17:00 | |||||||
| 17:00 - 18:00 | |||||||
| 18:00 - 19:00 |
poniedziałek19.10
- 11:00 - 12:00 Cyprian Klahs OP
- 12:00 - 13:00 Rafał Wędzicki OP
- 13:00 - 14:00 Mariusz Stopa OP
- 14:00 - 15:00 Damian Kuchta OP
- 15:00 - 16:00 Damian Kuchta OP
- 16:00 - 17:00 Dawid Kusz OP
- 17:00 - 18:00 Michał Chaberek OP
- 18:00 - 19:00 Janusz Kaczmarek OP
wtorek20.10
- 11:00 - 12:00 Stefan Norkowski OP
- 12:00 - 13:00 Cyprian Klahs OP
- 13:00 - 14:00 Benedykt Malewski OP
- 14:00 - 15:00 Benedykt Malewski OP
- 15:00 - 16:00 Paweł Szylak OP
- 16:00 - 17:00 Dominik Jarczewski OP
- 17:00 - 18:00 Tomasz Kalisz OP
- 18:00 - 19:00 Stefan Norkowski OP
środa21.10
- 11:00 - 12:00 Maciej Chanaka OP
- 12:00 - 13:00 Maciej Chanaka OP
- 13:00 - 14:00 Janusz Chwast OP
- 14:00 - 15:00 Janusz Chwast OP
- 15:00 - 16:00 Paweł Szylak OP
- 16:00 - 17:00 Stefan Norkowski OP
- 17:00 - 18:00 Stefan Norkowski OP
- 18:00 - 19:00 Marek Kosacz OP
czwartek22.10
- 11:00 - 12:00 Michał Kubicz OP
- 12:00 - 13:00 Tomasz Kalisz OP
- 13:00 - 14:00 Grzegorz Chrzanowski OP
- 14:00 - 15:00 Robert Plich OP
- 15:00 - 16:00 Dawid Kołodziejczyk OP
- 16:00 - 17:00 Ireneusz Wysokiński OP
- 17:00 - 18:00 Dawid Kusz OP
- 18:00 - 19:00 Robert Plich OP
piątek23.10
- 11:00 - 12:00 Damian Kuchta OP
- 12:00 - 13:00 Rafał Wędzicki OP
- 13:00 - 14:00 Michał Kubicz OP
- 14:00 - 15:00 Łukasz Woś OP
- 15:00 - 16:00 Bartłomiej Sumara OP
- 16:00 - 17:00 Bartłomiej Sumara OP
- 17:00 - 18:00 Łukasz Woś OP
- 18:00 - 19:00 Dawid Kołodziejczyk OP
sobota24.10
- 11:00 - 12:00 Piotr Ciuba OP
- 12:00 - 13:00 Wojciech Jezienicki OP
- 13:00 - 14:00 Rafał Jereczek OP
- 14:00 - 15:00 Wojciech Jezienicki OP
- 15:00 - 16:00 Rafał Jereczek OP
- 16:00 - 17:00 Paweł Klimczak OP
- 17:00 - 18:00 Tomasz Franc OP
- 18:00 - 19:00 Tomasz Franc OP
niedziela25.10
- 11:00 - 12:00 Piotr Ciuba OP
- 12:00 - 13:00 Wojciech Jezienicki OP
- 13:00 - 14:00 Rafał Jereczek OP
- 14:00 - 15:00 Wojciech Jezienicki OP
- 15:00 - 16:00 Rafał Jereczek OP
- 16:00 - 17:00 Paweł Klimczak OP
- 17:00 - 18:00 Tomasz Franc OP
- 18:00 - 19:00 Tomasz Franc OP